Dla kogo pracowaliśmy?

Chcąc sprawdzić nasze dotychczasowe realizacje oraz sposób w jaki realizujemy projekty kliknij na poniższe przyciski.

Jakimi osobami jesteśmy?

Przenikliwy umysł zespolony z bezbrzeżną cierpliwością. W marketingu i reklamie funkcjonuje od ponad dekady. Doskonale zarządza projektami, postrzegany jako człowiek orkiestra. Koordynuje działania, począwszy od budowania strategii, a skończywszy na opracowywaniu kreacji. Od najmłodszych lat usposobiony sportowo, nic więc dziwnego, że szczególnie dobrze odnajduje się w marketingu sportowym. Pochłania go wychowanie syna Wojtka, aktywności sportowe, ciekawa i urozmaicona lektura, a także podróże z plecakiem. Myśli, że jest zabawny, nadużywa kawy i zachwyca się ligą NBA.

Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Wizjoner i specjalista od przekraczania granic. Branża reklamowa nie ma przed nim tajemnic. Wulkan energii i krynica rozmaitych koncepcji. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Zdecydowanie człowiek drogi, odbył m.in. roczną podróż dookoła świata. Zdobył kilka himalajskich szczytów. Jako pierwszy Polak w historii zjechał z ośmiotysięcznika na snowboardzie. Naprawdę trudno się z nim nudzić.

W branży graficznej od 2006 roku, z wykształcenia informatyk. Autor niezliczonej ilości projektów, nad którymi wytrwale potrafi pracować do późnych godzin nocnych. W czasach studenckich grywał w teatrze i kabaretach. Mąż jednej żony i tata jednego syna. Najchętniej spędza czas z rodziną. Wielbiciel Stanów Zjednoczonych, gdzie zresztą mieszkał. Kibicuje Stelmetowi Zielona Góra i Chicago Bulls, lubi górskie wędrówki, pierogi oraz serial Westworld. Marzy, by na starość przeprowadzić się do Teksasu.

Łączy pracowitość, kreatywność i przedsiębiorczość, czyli wszystkie te cechy, które niezbędne są w pracy projektanta. Od kilkunastu lat specjalizuje się w tworzeniu znaków i systemów identyfikacji wizualnej. Pasjonat sportu, zarówno jako aktywności fizycznej , jak i zdolności do budowania wspólnoty i kreowania tożsamości. Wykonywał projekty graficzne dla największych polskich podmiotów sportowych, w tym Polskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Tenisa czy Polskiej Ligii Koszykówki. Popełnił mnóstwo świetnych projektów typograficznych, które można obejrzeć na stronie kubamalicki.pl. Uwielbia podróże, najczęściej rowerowe, na które od niedawna jeździ wraz z dziećmi.

Z wykształcenia dziennikarka. Jednak zamiast nagrywać materiały dla stacji telewizyjnych, postanowiła zająć się ich postprodukcją. Dlatego najczęściej można ją spotkać przy montażu materiałów wideo, tworzeniu animacji czy przygotowywaniu grafik. Przychodzi jej to z wyjątkową łatwością, ponieważ praca jest dla niej pasją, nie obowiązkiem. Interesuje się prozą życia w czasach PRL-u, polskim kinem i lubi upominki z kategorii DIY. Kolekcjonuje poduszki o różnych kształtach, nie potrafi odmówić sobie kawy i czekolady. Uwielbia góry i marzy o wyprawie autostopem dookoła świata.

Już od studiów związana z marketingiem – nie tylko ze względu na wykształcenie, ale przede wszystkim pasję. Miłośniczka dobrej muzyki i kuchni, w wolnym czasie rozwija się w sztuce kulinarnej. Od czasów nastoletnich freelancersko zajmuje się fotografią. Choć urodzona w stolicy krzyżackiej, od blisko 10 lat związana z Poznaniem. Córa morza, od niedawna zakochana również w górach. Uwielbia dzieci, a dużo bardziej od snu woli kolejny odcinek serialu.

Kiwi to drużyna złożona z indywidualności. Jesteśmy dobrze ze sobą zgrani, ale i otwarci na nowe przedsięwzięcia. Jeśli uważasz, że możesz wnieść świeże pomysły i coś unikatowego do naszych działań, napisz! Może poszukujemy właśnie Ciebie!

Skontaktuj się z nami

ul. Jackowskiego 22/3, 60-509 Poznań

Napisz do nas

+48 661 554 455

Napisz do nas

Nasi partnerzy